Теплодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 





Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Склад Шкільного Парламенту

 

Клас

Класний керівник

Посада в класі

Учасник парламенту

Посада в ШП

5-А

Хоменко Юлія Павлівна

Староста

Бордюжа Єва

 

Заступник

Угрик Кирил

 

Секретар

Єлаєва Олена

 

5-Б

Завада Людмила Петрівна

Староста

Бондаренко Дар’я

 

Заступник

Кострова Аріна

 

Секретар

Анаєв Владлен

 

5-В

Бурдюгова Оксана Миколаївна

Староста

Шинділа Ілона

 

Заступник

Іржавська Ярослава

 

Секретар

Железняк Марія

 

5-Г

Юртаєва Марія Андріївна

Староста

Гучков Андрій

 

Заступник

Левківська Анастасія

 

 

 

 

5-Д

Дьякон Олена Володимирівна

Староста

Задорожна Анна

 

Заступник

Нацинець Олена

 

 

 

 

6-А

Терещенко Ірина Вікторівна

Староста

Шпаченко Ярослав

 

Заступник

Дундєв Роман

 

Секретар

Сенчук Валерія

 

6-Б

Дундєва Наталія Андріївна

Староста

Серпіонова Карина

 

Заступник

Кодак Вероніка

 

Секретар

Новосельська Анастасія

 

6-В

Іванова Наталія Дмитрівна

Староста

Чебан Нікіта

 

Заступник

Железняк Наталія

 

Секретар

Іванченко Дар’я

 

7-А

Югатова Оксана Іванівна

Староста

Дрязгов Володимир

 

Заступник

Войтюк Валерія

 

 

 

 

7-Б

Воробйова Світлана Петрівна

Староста

Чебаненко Ірина

 

Заступник

Ващенко Іван

 

 

 

 

7-В

Сільніцька Світлана Олександрівна

Староста

Павленко Юлія

 

Заступник

Паненко Анна

 

 

 

 

8-А

Урупа Наталія Олександрівна

Староста

Демченко Анастасія

 

Заступник

Гнатів Карина

 

Секретар

Акчебаш Владислава

 

8-Б

Одинцова Ганна Леонідівна

Староста

Артюх Олександр

 

Заступник

Бордя Єлизавета

 

 

 

 

8-В

Станкова Ярослава Миколаївна

Староста

Цеценко Володимир

Секретар ШП

Заступник

Стольник Владислав

 

Секретар

Лісоволик Катерина

 

8-Г

Гмиря Таміла Володимирівна

Староста

Балинська Сабріна

 

Заступник

Капустян Діана

 

Секретар

Бортник Сюзанна

 

9-А

Хомутовська Олена Костянтинівна

Староста

Никитюк Вікторія

 

Заступник

Мельник Анастасія

 

 

 

 

9-Б

Алексійчук Ліна Василівна

Староста

Шушанян Аркадій

 

Заступник

Сероветник Каріна

 

 

 

 

9-В

Нягу Руслана Володимирівна

Староста

Шабатура Євгенія

 

Заступник

Острамецька Ангеліна

 

 

 

 

10-А

Кірєва Тетяна Арсенівна

Староста

Гріцай Аріна

 

Заступник

Алієв Наміг

 

Заступник

Паскалова Світлана

 

10-Б

Власюк Антоніна Іванівна

Староста

Соломяна Анастасія

 

Заступник

Михайліченко Владислав

 

Секретарь

Жубрєва Валерія

 

11-А

Пирогова Людмила Василівна

 

 

Толмачова Іванна

Президент ШП

Секретар

Мосієнко Валерія

 

Староста

Максименко Катерина

 

Заступник

Панчошак Олександр

 

11-Б

Садовнікова Світлана Іванівна

Староста

Сербул-Великий Ігор

Прем’єр-міністр ШП

Заступник

Никитенков Влад